Browse By

Żółwie Mutanty i Usagi Yojimbo znowu się spotkają

20 lat po swoim ostatnim spotkaniu Żółwie Mutanty Ninja i Usagi Yojimbo ponownie doczekają się wspólnego komiksu. Niezatytułowana jeszcze historia napisana i narysowana przez Stana Sakai ukaże się w lipcu.

Usagi i Leonardo, Rafaelo, Donatello oraz Michał Anioł po raz kolejny połączą swoje siły by stawić demonowi Jei, doskonale znanemu wiernym czytelnikom dzieł Stana Sakai.

− Od dłuższego chciałem doprowadzić do ponownego spotkania Usagiego i Żółwi, ale te Żółwie, o których teraz zamierzam opowiedzieć, nie są tymi, które Usagi już zna. Zanim więc stworzą drużynę będą musieli się poznać, przełamać początkową nieufność i nabrać do siebie zaufania. Przyszłość Japonii dosłownie zależeć będzie od tego, czy uda im się stworzyć drużynę – wyjaśnia Stan Sakai.

− Stan i ja zaczęliśmy prace nad swoimi seriami w 1984 roku, i po tylu latach wciąż opowiadamy historie o bohaterach wymyślonych ponad 30 lat temu. Kocham to, że wykreowane przez nas postaci od samego początku są ze sobą powiązane – dodaje Kevin Eastman, twórca Żółwi Mutanów Ninja.

Zapowiedziany komiks będzie już kolejnym spotkaniem Usagiego i Żółwi. Wcześniej bohaterowie wystąpili razem nie tylko we wspomnianym wcześniej komiksie, ale również w dwóch serialach animowanych jak również doczekali się poświęconych im zabawek.

Źródło: Newsarama

.

%d bloggers like this: