Browse By

Żółwie mutanty kontra… Bane!

Wydany na przełomie 2015 i 2016 roku sześcioodcinkowy crossover „Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles” doczeka się kontynuacji. Pierwsze dwa zeszyty miniserii  zatytułowanej po prostu „Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles II” ukażą się już 6 i 20 grudnia.

Cykl, którego autorami są scenarzysta James Tynion IV i rysownik Freddie Williams II (twórcy oryginalnego „Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles”) opowie o zamieszaniu jakie wybuchło w obu uniwersach po tym gdy do Gotham przypadkowo trafił Donatello a jego miejsce w świecie żółwi zajął demoniczny Bane.

Pierwsza część „Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles” została ciepło przyjęta przez czytelników, a jej sukces sprawił, że na przełomie lat 2016 i 2017 ukazał się kolejny crossover zatytułowany „Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles Adventures”. W historii napisanej przez Mathhew K. Manninga i zlustrowanej przez Jona Sommarivę, Batman musiał stawić czoła zbiegłym z Arkham przestępcom, którzy trafili do zamieszkanego przez żółwie ninja Nowego Jorku.

Źródło: IGN