Browse By

Znamy obsadę ekranizacji „Deadly Class”

Telewizja SyFy ujawniła jacy aktorzy wystąpią w serialowej adaptacji komiksowej serii „Deadly Class”. Wśród nich jest Henry Rollins.

Stworzone przez scenarzystę Ricka Remendera i rysownika Wesleya Craiga „Deadly Class” jest rozgrywającą się pod koniec lat 80. Ubiegłego wieku opowieścią o grupie nastolatków, uczniów specjalnego liceum kształcącego najlepszych na świecie zabójców. Choć są wśród nich dzieci mafijnych bossów i seryjnych morderców, podobnie jak ich rówieśnicy muszą odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, w której nie brakuje spisków i koterii.

W rolę uczniów nietypowej szkoły wcielą się: Benjamin Wadsworth (jako Marcus, chłopak z ulicy z tajemniczą przeszłością), Lana Condor (jako Saya, nastolatka powiązana z yakuzą), Luke Tennie (jako Willie, młodociany gangster), Liam James (jako Billy, syn skorumpowanego policjanta i szkolny odmieniec) oraz Michael Duval (jako Chico, syn potężnego narkotykowego bossa). W postać ich nauczyciela Pana Lina wcieli się Benedict Wong, popularny aktor znany z ról w filmach „Doktor Strange”, „Marsjanin”, „Prometeusz” czy „Moon”.

Ponadto w obsadzie „Deadly Class” znaleźli się Henry Rollins (jako Jürgen Denke), Taylor Hickson (jako Petra), Siobhan Williams (jako Brandy), Jack Gillett (jako Viktor), Sean Depner (jako Lex) i Ryan Robbins (jako Rory).

Realizację serialu nadzorują Joe i Anthony Russo, twórcy filmowych superprodukcji z serii „Kapitan Ameryka”. Reżyserii odcinka pilotażowego podejmie się Lee Toland Krieger, współtwórca serialu „Riverdale” i autor filmowego melodramatu „Wiek Adaline”.

Telewizja SyFy na razie podjęła decyzję o wyprodukowaniu odcinka pilotażowego serialu. Jeśli zostanie oceniony pozytywnie, powstaną kolejne.

« z 5 »

Źródło: Deadline

%d bloggers like this: