Browse By

Tim Seeley pracuje nad dwoma nowymi seriami

Scenarzysta, którego „Revival” niebawem doczeka się polskiego wydania dzięki Non Stop Comics, pracuje nad dwiema nowymi seriami komiksowymi.

PIerwsza z nich, zatytułowana „Brilliant Trash” będzie opowieścią o dziennikarce Kennedy Avis, która w dystopijnej Ameryce (w nieodległej przyszłości) trafia na ślad niezwykłego narkotyku obdarzającego ludzi niewyobrażalną mocą w zamian zabierając kilka dni z ich życia. Wydaje się, że informacja na ten temat jest dziennikarską „bombą”, niestety, żadne z mediów jej nie wierzy, albo wierzyć nie chce.

„Brilliant Trash” powstaje dla dynamicznie rozwijającego się wydawnictwa AfterShock Comics, w którym swoje nowe serie publikują już Gart Ennis („Jimmy’s Bastards”) oraz John laynam („Eleanor and the Egret”). Za rysunki odpowiedzialna jest artystka Priscilla Petraites. Premierę pierwszego zeszytu zapowiedziano na 15 listopada.

Drugi z zapowiedzianych tytułów zatytułowany „Imaginary Fiends” jest sześciozeszytowym horrorem, który ukaże się w ramach należącego do DC Comics imprintu Vertigo. Bohaterką będzie oskarżona o próbę morderstwa Melba, która przed rozpoczęciem odsiadywania wyroku zostaje zwerbowana przez FBI. Okazuje się, że dziewczyna jest nosicielką wyjątkowo wrednego kosmity, który również jest źródłem jej problemów z prawem. Jednak tylko on może wesprzeć ludzi w walce z odrażającymi pasożytami zagrażającymi naszej cywilizacji.

Premierę pierwszego zeszytu „Imaginary Fiends” zapowiedziano również na 15 listopada. Poniżej galeria szkiców koncepcyjnych.

Źródło: CBR.com  i ICv2

%d bloggers like this: