Browse By

Stephen Moyer w serialu o świecie X-Men

Stephen Moyer, gwiazda serialu „czysta krew”, zagra jedną z głównych ról w niezatytułowanym jeszcze serialu telewizji Fox, którego akcja ma się rozgrywać w świecie X-men. Produkcję projektu nadzoruje Bryan Singer, reżyser odpowiedzialny za realizację superprodukcji „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” oraz „X-Men: Apocalypse”.

Fabuła produkcji koncentrować ma się na losach małżeństwa odkrywającego, że ich dzieci są obdarzonymi supermocami mutantami. Kiedy rodzina trafia na celownik służb specjalnych, rodzice oraz ich dzieci rozpoczynają rozpaczliwą walkę o przetrwanie, w której pomagają jej członkowie podziemnej organizacji mutantów.

Stephen Moyer wcieli się w postać Reeda, ambitnego prawnika i ojca młodych mutantów. Obok niego w serialu wystąpią Jamie Chung jako Blink, mutantka posiadająca moc teleportacji oraz Blair Redford, który zagra rolę przywódcy podziemnej organizacji.

Autorem scenariusza odcinka pilotażowego jest .Matt Nix, twórca serialu „Tożsamość szpiega”. Jego reżyserii podejmie się sam Bryan Singer.

Źródło: Variety

Zdjęcie: matthiasclamer.com

.

%d bloggers like this: