Browse By

Rosario Dawson w „New Mutants”? Znamy reżysera „Silver Sable and Black Cat”

Rosario Dawson, gwiazda dwóch filmów z serii “Sin City” oraz seriali “Daredevil”, „Luke Cage”, „Iron Fist” oraz przygotowywanego właśnie „The Defenders” dołączy prawdopodobnie do obsady superprodukcji „New Mutants”.

Obraz, którego premierę zapowiedziano już na 13 kwietnia 2018 roku opowie o przygodach nastoletnich mutantów. Jeśli negocjacje z Rosario Dawson zakończą się sukcesem aktorka wcieli się w postać doktor Cecilii Reyes, lekarki i mentorki młodych superbohaterów.

„New Mutants” wyreżyseruje Josh Boone, autor melodramatu „Gwiazd naszych wina”. W filmie wystąpią również Anya Taylor-Joy („Split”) oraz Masie Williams (serial „Gra o tron”).

Wiemy już kto podejmie się reżyserii zapowiedzianego niedawno filmu „Silver Sable and Black Cat” rozgrywającego się w uniwersum Spider-Mana. Obraz zrealizuje Gina Prince-Bythewood autorka popularnego „Sekretnego życia pszczół”. Artystka wprowadzi również zmiany do scenariusza obrazu, którego autorem jest współtwórca „Thoir. Ragnarok” Chris Yost.

Silver Sable i Black Cat to dwie superbohaterki najczęściej pojawiające się w komiksach opowiadających o przygodach Spider-Mana. Pierwsza jest najemniczką i szefową firmy zajmującej się ściganiem przestępców wojennych. Druga jest światowej sławy złodziejką, a jej postać pojawiła się już w superprodukcji „Niesamowity Spider-Man 2”, gdzie w jej rolę wcieliła się Felicity Jones.

„Silver Sable and Black Cat” to nie jedyny film rozgrywający się w uniwersum Spider-Mana przygotowywany przez wytwórnię Columbia Pictures. W studiu trwają już prace nad „Venomen” z Tomem Hardym w roli tytułowej, który na ekrany kin powinien wejść 5 października 2018 roku.

Źródło: Variety i Variety

%d bloggers like this: