Browse By

Będzie trzecia część „Fight Club”

Mimo chłodnego przyjęcia przez czytelników i krytyków komiksowej serii „Fight Club 2”, pisarz Chuck Palahniuk i rysownik Cameron Stewart powracają do Tylera Durdena. W przyszłym roku na rynek trafi „Fight Club 3”.

Fabuła zaplanowanej na 12 zeszytów serii rozpocznie się w momencie, kiedy Marla Singer ma urodzić swoje drugie dziecko. Jego ojcem nie jest jednak mąż Marli, ale Tyler Durden, który jest bardzo zainteresowany tym, by sprawdzić się w roli ojca.

Marla, jej pierwszy syn oraz mąż Sebastian (narrator całej opowieści), żyją w zapuszczonym motelu w podejrzanej okolicy na przedmieściach. Kiedy jednak ich życiu zaczyna zagrażać nowa grupa mająca okrutne plany wobec ludzkości, Sebastian musi stawić im czoła. Aby wygrać, decyduje się na współpracę z Tylerem Durdenem.

„Fight Club 3” to opowieść o konsekwencjach zawierania sojuszu z wrogiem – wyjaśnia Chuck Palahniuk.

Seria będzie wspólnym dziełem Chucka Palahniuka (scenariusz), Camerona Stewarta (rysunki), Dave’ McCaiga (kolory) oraz Nate’a Piekosa (liternictwo). Okładki do poszczególnych zeszytów zaprojektuje David Mack. Pierwszy zeszyt, który do sprzedaży trafi 30 stycznia przyszłego roku, dostępny będzie z kilkoma wariantami okładki, których autorami, obok Davida Macka, są Kirbi Fagan i Duncan Fegredo. Do kolejnych odcinków okładki alternatywne zaprojektują m.in. Colleen Coover, Francesco Francavilla, Steve Morris, Cameron Stewart i Eric Wilkerson. Wydawcą serii jest Dark Horse Comics.

Źródło: previewsworld.com

%d bloggers like this: