Browse By

Powstaje film o Jokerze i Harley Quinn

Studio Warner Bros. przygotowuje więcej niż jeden film o zielonowłosym przeciwniku Batmana. Wytwórnia ujawniła, że trwają przygotowania do produkcji obrazu poświęconego Jokerowi i Harley Quinn.

W niezatytułowanym jeszcze filmie główne role mieliby zagrać Margot Robbie i Jared Leto, którzy w postaci Harley Quinn oraz Jokera wcielili się już w „Legionie samobójców”. Za kamerą staną naj[prawdopodobniej Glenn Ficarra i John Requa, twórcy filmów „Focus” i „Kocha, lubi, szanuje”, z którymi finalizowane są właśnie negocjacje w tej sprawie. Obraz ma być częścią uniwersum DCEU.

Żadne szczegóły na temat produkcji nie są jeszcze znane. Studio zdradziło jedynie, że film ma być „miłosną opowieścią kryminalną”.

Wytwórnia Warner Bros. najwyraźniej próbuje wykorzystać dobrą prasę i pozytywne opinie fanów z jakimi po premierze „Legionu samobójców” cieszyli się Margot Robbie i Jared Leto. Choć sam film został zmiażdżony przez krytyków, to ich role były powszechnie chwalone. W studiu trwają już prace nad kontynuacją „Legionu samobójców”, a Margot Robbie ma wystąpić również w zapowiedzianym w zeszłym roku filmie „Gotham City Sirens”, którego bohaterkami mają być Harley Quinn. Catwoman oraz Poison Ivy.

Źródło: Variety

%d bloggers like this: