Browse By

Niezniszczalni w piekle i komiksie

Niezniszczalni, bohaterowie trzech wypełnionych wybuchami i testosteronem filmów akcji ruszają na podbój komiksu. I piekła. Szykujcie się na powieść graficzną „The Expendables Go to Hell”.

Pomysłodawca powstającego właśnie komiksu jest Sylvester Stallone, człowiek, który wystąpił w trzech częściach filmowej serii, również do trzech napisał scenariusz, a jedną wyreżyserował.

Fabuła „The Expendables Go to Hell” rozpocznie się śmiercią głównych bohaterów, po której najemnicy trafiają do piekła. Komiks składał się będzie z trzech historii, z których każdą narysuje inny artysta. „The Bridge” (rys. Jason Johnson) opowie o nieoczekiwanym spotkaniu Barneya Rossa z dawnym towarzyszem, którym też trafił do piekła i cudem przeżył. W „Christmas in Hell” (rys. Kelsey Shannon) Lee Christmas (w filmie odtwarzany przez Jasona Stathama) da się wciągnąć w pułapkę i odciągnąć od drużyny. Z kolei „Barbarian’s Holiday” (rys. Butch Gice) skupi się na postaci Gunnera Jensena (w filmie odtwarznego przez Dolpha Lundgrena).

W serwisie Indiegogo trwa właśnie zbiórka mająca umożliwić wydanie komiksu. To wydaje się już pewne. Twórcy prosili o 10 000 dolarów, a w tym momencie mają już na koncie prawie sześć razy tyle. Premiera w maju.

« 1 z 3 »

Trzy części „Niezniszczalnych” mimo mieszanych recenzji zarobiły w kinach ponad 800 milionów dolarów. Niebawem powinny się rozpocząć prace nad spin-offem cyklu zatytułowanym „The Expendables: A Christmas Story” z Jasonem Stathamem w roli głównej. W ubiegłym roku Sylvester Stallone rozpoczął zaś pracę nad scenariuszem „Niezniszczalnych 4”.