Browse By

Mark Millar zapowiada „Space Bandits”

„Space Bandits” to nowa seria komiksowa Marka Millara, która ukaże się dzięki współpracy firmy Netflix i wydawnictwa Image Comics.

Pięcioodcinkowy cykl zapowiadany jest przez scenarzystę Marka Millara jako rozgrywająca się w kosmosie kobieca wersja historii o Butchu Cassidym i Sundancie Kidzie. Za stronę graficzną komiksu odpowiedzialny jest Matteo Scalera.

Bohaterkami „Space Bandits” będą Thena Khole i Cody Blue, jedne z najbardziej poszukiwanych przestępczyń we wszechświecie. Każda z nich stoi na czele własnego gangu, z którym dokonuje brawurowych skoków w różnych częściach galaktyki. Kiedy zostają zdradzone przez swoich podwładnych, Thena i Cody łączą siły, by zrealizować wspólny cel – zemstę.

Pierwszy zeszyt serii trafi do sprzedaży już 3 lipca. Każdy odcinek dostępny będzie ze specjalną, limitowaną okładką zaprojektowaną za każdym razem przez innego artystę osobiście wybranego przez Marka Millara. Co ciekawe, podczas kiedy komiks z „normalną” okładką sprzedawany będzie w cenie $3,99, wydania z okładką limitowaną dostępne będą w cenie 75 centów. Autorem pierwszej z tych wyjątkowych okładek jest Howard Chaykin.

Źródło: previewsworld.com

.

.

.

.

%d bloggers like this: