Browse By

Komiksowy „Bloodborne” przedłużony!

Komiksowy „Bloodborne” nie zakończy się na czterech zeszytach, jak pierwotnie planowano.

Komiksowa seria inspirowana znakomitą grą wideo japońskiego studia From Software została właśnie przedłużona.  Jej czwarty zeszyt nie będzie ostatnim, a jedynie zakończy pierwszą historię ze świata „Bloodborne”. Za scenariusz kolejnych odcinków nadal będzie odpowiedzialny Ales Kot. Na razie nie wiadomo, czy rysownikiem pozostanie Piotr Kowalski.

Miniseria „Bloodborne” została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytyków jak i czytelników, a jej pierwszy zeszyt został wyprzedany krótko po premierze.

„Bloodborne” to RPG akcji, który przenosi graczy do mrocznego świata fantasy, stylizowanego na okres wiktoriański. Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście Yharnam, trawionym przez niezidentyfikowaną plagę przemieniającą mieszkańców w oszalałe bestie. Zadaniem głównego bohatera jest stawienie czoła zagrożeniu oraz odkrycie mrocznej tajemnicy miasta.

Program stworzony przez japońskie studio From Software, autorów m.in. znakomitej trylogii „Dark Souls”, jest jednym z najlepszych, ale i najtrudniejszych tytułów wydanych na PlayStation 4. „Bloodborne” została entuzjastycznie przyjęte zarówno przez graczy jak i krytyków. Tylko w 2015 roku na całym świecie sprzedano jej 2 miliony kopii.

Źródło: Previewsworld.com

%d bloggers like this: