Browse By

Kevin Eastman prosi o pieniądze na nowy komiks

Rysownik Kevin Eastman, współtwórca „Wojowniczych Żółwi Ninja”, chce za pośrednictwem serwisu Kickstarter ufundować powstanie powieści graficznej „Drawing Blood”.

Choć zapowiadany jako dzieło fikcyjne, „Drawing Blood” będzie komiksem inspirowanym przeżyciami z życia samego Eastmana. Album opowie historię 40-letniego autora komiksów Shane’a Bookmana, który zbyt szybko i w zbyt młodym wieku zrobił zawrotną karierę, co nie pozostało bez wpływu na jego życie prywatne.

„Drawing Blood” zapowiadane jest przez twórców jako „szalona opowieść o showbiznesie i seksie, sławnie i niesławie, używkach i niekontrolowanych artystach, geniuszach i zbirach”.

Pomysłodawcami fabuły „Drawing Blood” są Kevin Eastman i David Avallone. Ten ostatni napisał również scenariusz komiksu. Rysunki do powieści graficznej stworzą Ben Bishop, Troy Little oraz Kevin Eastman.

Na serwisie Kickstarter wystartowała właśnie zbiórka pieniędzy na stworzenie komiksu. Twórcy chcą zebrać na ten cel 75 000 dolarów, co nie powinno być problemem bo przez dwa zebrali blisko połowę tej kwoty. Kampania potrwa do 31 sierpnia.

Źródło: The Hollywood Reporter 

%d bloggers like this: