Browse By

Conan Barbarzyńca Avengerem!

Tego się nie spodziewaliście. W Marvelu niebawem pojawi się nowa drużyna Avengers, której jednym z członków będzie… Conan Barbarzyńca.

To nie żart, ale część większego projektu i nazwie „Savage Avengers”. W maju do sprzedaży trafi pierwszy zeszyt serii pod tym tytułem, której autorami są scenarzysta Gerry Duggan i rysownik Mike Deodato Jr.

Cykl opowie historię Conana, który w wyniku działań pewnej złej czarodziejki trafia do naszego świata. Tam na jego drodze stają Wolverine, Venom, Punisher, Elektra i Brother Voodoo, z którymi – jak zapewnia Duggan – tworzy najbardziej zabójczą drużynę Avengers w historii.

„Savage Avengers” jest dokładnie tym, co głosi tytuł serii. To opowieść o największych zakapiorach uniwersum Marvela, którzy spotykają się w jednej serii. Z Conanem jako wisienką na torcie – mówi Gerry Duggan.

To nie pierwszy raz kiedy Cymmeryjczyk trafi do uniwersum Marvela. Odwiedził je już w 1984 roku w jednozeszytówce z cyklu „What if?” i powróci do niego w publikowanym właśnie cyklu „Avengers: No Road Home”.

Premiera pierwszego zeszytu „Savage Avengers” odbędzie się 1 maja.

 

Źródło: Newsarama

%d bloggers like this: