Browse By

Batman i TMNT znowu się spotkają

Batman i Żółwie Mutanty zostaną bohaterami trzeciej już serii crossoverowej, której pierwszy zeszyt zadebiutuje na rynku w maju.

Trzecia odsłona miniserii zatytułowanej „Batman / Teenage Mutant Ninja Turtles” będzie dziełem scenarzysty Jamesa Tyniona IV i rysownika Freddiego Williamsa II. W zespole znalazło się również miejsce dla Kevina Eastmana, współtwórcy postaci TMNT, który nie tylko zaprojektuje okładki do poszczególnych zeszytów, ale również narysuje wybrane fragmenty komiksu.

Powodem kolejnego spotkania Mrocznego Rycerza z Żółwiami ponownie będzie pochodzący Wymiaru X Krang. Kiedy złoczyńca wejdzie w posiadanie zabójczej technologii stworzonej w uniwersum DC, Batman i Żółwie wkroczą do akcji, by go powstrzymać przed jej użyciem.

Trzecia odsłona crossoveru „Batman / Teenage Mutant Ninja Turtles” związana jest również z urodzinami tytułowych bohaterów. W tym roku Batman kończy 80 lat, a Żołwie 35.

Nowe „Batman / Teenage Mutant Ninja Turtles” liczyć będzie 6 zeszytów. Premiera pierwszego już 1 maja. Komiks ukaże się dzięki współpracy wydawnictw IDW i DC Comics.

.

Źródło: Newsarama

%d bloggers like this: