Brian Azzarello i Eduardo Risso, duet odpowiedzialny m.in. za znakomite „100 naboi”, pracują nad nowym komiksem, zatytułowanym „The Blood Brothers Mother”.

Nowy tytuł będzie westernem opowiadającym historię trojga dzieci. Ich przybrany ojciec nie żyje, zastrzelony przez ich biologicznego ojca, od niedawna przebywającego na zwolnieniu warunkowym, a matka została porwana. Dzieci nie zamierzają się jednak poddawać. Wspólnie wyruszają w podróż przez Dziki Zachód, której celem jest ocalenie rodziny. Ich śladem podążają łowcy nagród, dzikie zwierzęta i nie tylko. Co więcej, jedno z dzieci skrywa sekret, którego ujawnienie może wstrząsnąć ich i tak już zrujnowanym światem.

Podczas swojej podróży dzieci poznają słodki smak zemsty i cenę jaką trzeba za niego zapłacić. Bo choć zemsta jest słodka, to zostawia na duszy ślad na całe życie. A kto raz jej skosztował, chce zrobić to ponownie.

Brian Azzarello i Eduardo Risso mają na swoim koncie nie tylko „100 naboi”, ale również serie „Księżycówka” i „Flashpoint: Batman”. Redaktorem przy każdym z tych tytułów był Will Dennis, który jest również zaangażowany w prace nad „The Blood Brothers Mother”.

Premiera komiksu w maju. Wydawcą jest DSTLRY.

Leave a Reply